2. Verfahren
Verfahren
Titel: FN Motol – Popisovací laser s mikropulzní technologií
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace popisovacího laseru s mikropulzní technologií včetně příslušenství pro využití ve FN Motol. Předmět plnění je detailně popsán v návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace, a v příloze č. 1 kupní smlouvy – Technická specifikace předmětu plnění. Dále je součástí předmětu plnění zaškolení zadavatelem určeného personálu FN Motol na použití, údržbu, čištění, základní servis přístroje a sterilizaci přístroje. Zaškolení bude provádět osoba k této činnosti pověřená vybraným dodavatelem na základě dokladu (certifikátu) vystaveného výrobcem o oprávněnosti pracovníků dodavatele provádět servis a instruktáž obsluhy.
Interne Kennung: 1/25/AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001