See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA CIEPŁA NA POTRZEBY BUDYNKÓW SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE
Beschreibung: Kompleksowa dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa przy ul. Ogrodowej 51A, Al. Solidarności 58 oraz ul. Schillera 10 w Warszawie.
Vorherige Bekanntmachung: 450363-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zm.) zwanej dalej PZP. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 rozdz. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09321000 Warmwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09322000 Dampf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest kompleksowa dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa przy ul. Ogrodowej 51A, Al. Solidarności 58 oraz ul. Schillera 10 w Warszawie.
Interne Kennung: OG.261.9.2026