2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkmanagement bedrijventerreinen Parkstad Limburg
Beschreibung: Uitvoering van het parkmanagement op de bedrijventerreinen in Parkstad Limburg. Uitvoering van het parkmanagement op de bedrijventerreinen in Parkstad, bestaande uit 7 gemeenten en 7 ondernemersverenigingen die actief zijn op een deel van de bedrijventerreinen in de regio.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties die bijdragen aan het creëren van een toekomstbestendig ondernemingsklimaat op de bedrijventerreinen in Parkstad.