See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU FURNIZARE REACTIVI DE LABORATOR
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare reactivi si medii de cultura : toate detaliile legate de valori si cantitati estimate se regasesc in caietul anexat, in fisa de date si in sectiunea loturi. Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: trimestrial ,semestrial in functie de solicitarile sectiilor clinice si de fondurile alocate cu aceasta destinatie. AC va raspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de carificare/informaţiilor suplimentare in a 11 a zi de la termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este 18 .
Interne Kennung: 4331074/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reactivi Biochimie compatibili 100% cu analizorul URIT 8210 sau echivalent si compatibili cu aparat MINDRAY BS 430 sau echivalent
Beschreibung: Achizitie Reactivi de Laborator si medii de cultura Conform Caiet de Sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Set reactivi sumar urina compatibili 100% cu analizor URIT -US 500 sau echivalent
Beschreibung: Achizitie Reactivi de Laborator Conform Caiet de Sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Reactivi de Hemoglobina glicozilata compatibili 100% cu analizor CLOVER A1c PLUS din dotare
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Set Reactivi Biochimie -Ioni compatibili 100 % cu analizor EXIAS e 1 sau echivalent
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Set Reactivi de coagulare compatibili 100% cu analizorul ZONCI XL 1000 i sau echivalent
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Set Reactivi compatibili 100% cu analizor MYTHIC 22AL sau echivalent
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Set reactivi compatibili 100% sau echivalent cu analizor MINDRAY CL-960i
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Set reactivi microbiologie compatibili 100% sau echivalent cu analizor DL-D 2 mini - DL microbial ID/AST system
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: TRUSE DE DIAGNOSTICARE
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: TESTE RAPIDE - IMUNOCROMATOGRAFIE
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: MEDII DE CULTURA
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Discuri antibiograma,tulpini de referinta,truse identificare si truse aglutinare
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: SERURI DE AGLUTINARE SHIGELLA
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: TESTE BIOCHIMICE
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Reactivi compatibili 100% cu analizor de gaze si electroliti EDAN sau echivalent
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Reactivi compatibili 100% cu analizor ARKRAY SPOTCHEM sau echivalent
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Reactivi compatibili 100% cu analizor WESAIL sau echivalent
Interne Kennung: 17