640003-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reparatur und Wartung von Röntgengeräten – Videray PX1 röntgenképalkotó kész. karbant. és jav
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Videray PX1 röntgenképalkotó kész. karbant. és jav
Beschreibung: A NAV részére „Videray PX1 hordozható backscatter röntgenképalkotó készülékek (5 db) karbantartása és javítása vállalkozási keretszerződés” tárgyban keretszerződés megkötése, az alábbiak szerint: A Nemzeti Adó- és Vámhivatal által üzemeltetett Videray PX1 készülékek negyedéves karbantartási és eseti javítási feladatai. A szerződés hatálya kiterjed a készülék üzemképességének folyamatos biztosításához szükséges megelőző karbantartások elvégzésére, továbbá a váratlan meghibásodások javítására a Műszaki leírásban részletezett feltételekkel. A szolgáltatás magában foglalja a karbantartási munkák ütemezését, végrehajtását, a szükséges dokumentáció biztosítását, valamint az esetleges alkatrészcseréket a meghatározott értékhatárig. A szerződés keretösszege 54 800 000,- Ft + 27% Áfa, azaz ötvennégymillió-nyolcszázezer forint + 27% általános forgalmi adó (14 796 000,- Ft, azaz tizennégymillió-hétszázkilencvenhatezer forint), bruttó 69 596 000,- Ft, azaz hatvankilencmillió-ötszázkilencvenhatezer forint. A Megrendelő a keretösszeg 70 %-ának erejéig vállal lehívási kötelezettséget. A PX1 készüléket a NAV jelenleg az alábbi határátkelőhelyeken és vámellenőrzési pontokon üzemelteti: Röszke, Tompa, Záhony, Beregsurány, Tiszabecs. A karbantartási és javítási szolgáltatásnak ezen helyszíneken kell biztosítania a készülék üzembiztos működését. A karbantartási szolgáltatónak (nyertes ajánlattevő) figyelembe kell vennie a helyszínek földrajzi eloszlását a kiszállások és beavatkozások tervezésénél, hogy a meghibásodások elhárítása és a karbantartások minél kisebb fennakadást okozzanak az ott folyó hatósági tevékenységben. A szolgáltatás pontos műszaki paramétereit a közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001507962026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AK jelen eljárásban alkalmazza a Kbt. 81. § (5) bekezdését. AK az értékelési sorrendben legkedvezőbb vagy a legkedvezőbb és az azt követő egy vagy több legkedvezőbb ajánlattevő tekintetében végzi el a bírálatot.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001507962026/1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001507962026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001507962026/1