See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Olszyna oraz wyposażenie, transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK w Olszynie” z podziałem na dwie części: I - odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Olszyna II - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w Olszynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ciągły i nieprzerwany (zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych i określoną przez Zamawiającego częstotliwością odbioru odpadów komunalnych) odbiór odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Olszyna oraz wyposażenie, transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK w Olszynie, w okresie 24 miesięcy, nie wcześniej jednak niż od dnia 01.09.2025 r. 2. Opis przedmiotu zamówienia dla części 1: Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców i dostarczanie wszystkich odebranych z terenu Gminy Olszyna odpadów komunalnych do Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu, ul. Bazaltowa 1, 59-800 Lubań .Wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymanie tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. Obsługa punktów przyjmowania leków przeterminowanych i zbędnych oraz baterii. Zorganizowanie zbiórki odpadów ulegających biodegradacji z nieruchomości wielolokalowych w okresie jesiennym tzw. ,,zbiórki krawężnikowe’’. 3. Opis przedmiotu zamówienia dla części 2: Przedmiot zamówienia obejmuje : Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowany w Olszynie przy ul. Wolności 60 D. Zagospodarowanie odebranych odpadów w instalacji do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w ustawie o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku Nr 12 dla cz. I oraz w załączniku Nr 12A dla cz. II do niniejszego SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 512134-2025
Interne Kennung: ZP.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Olszyna
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla części 1: Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców i dostarczanie wszystkich odebranych z terenu Gminy Olszyna odpadówkomunalnych do Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu, ul. Bazaltowa 1, 59-800 Lubań .Wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych oraz utrzymanie tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. Obsługa punktów przyjmowania leków przeterminowanych i zbędnych oraz baterii. Zorganizowanie zbiórki odpadów ulegających biodegradacji z nieruchomości wielolokalowych w okresie jesiennym tzw. ,,zbiórki krawężnikowe’’. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku Nr 12 dla cz. I
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK w Olszynie
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia dla części 2: Przedmiot zamówienia obejmuje : Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowany w Olszynie przy ul. Wolności 60 D. Zagospodarowanie odebranych odpadów w instalacji do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w ustawie o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku Nr 12A dla cz. II do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 90910000 Reinigungsdienste