2. Verfahren
Verfahren
Titel: Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo (OPL2) w Nadleśnictwie Runowo – w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Runowo w roku 2025. Zadanie polega na założeniu powierzchniowych i linearnych zadrzewień i obejmuje czynności z zakresu: przygotowania gleby, sadzenia oraz zabezpieczenia sadzonek przed zwierzyną. Jego realizacja będzie ponadto wymagała nabycia przez Wykonawcę niezbędnych materiałów. Szczegółowy opis i zakres prac zawiera załącznik nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia – OPZ) wraz z harmonogramem rzeczowym i wykazem gatunków i odmian sadzonek. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ – Wzór umowy.
Interne Kennung: SA.270.4.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001