See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEVERING VAN ZAKKEN VOOR DE REINIGINGS- EN COMMERCIËLE ACTIVITEITEN VAN HET AGENTSCHAP
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de levering van zakken bestemd voor de reinigings- en commerciële activiteiten van het Agentschap. De opdracht omvat 2 percelen die afzonderlijk kunnen worden gegund. PERCEEL 1: Zakken bestemd voor de reinigingsactiviteiten van het Agentschap o Bruine zakken voor de veegdienst o Bruine zakken voor containers 240 liter (Glutton) o Transparante geperforeerde hoes 1100 liter o Transparante zak voor Vigipirate-prullenmanden PERCEEL 2: Zakken bestemd voor de commerciële activiteiten van het Agentschap o Fuchsia ‘PRO’ zak 80 liter o Gele ‘PRO’ zak 30 liter o Blauwe ‘PRO’ zak 50 liter o Groene biologisch afbreekbare ‘PRO’ zak 60 liter o Oranje ‘PRO’ zak 30 liter o Transparante zak voor organisch afval 80 liter o Transparante zak voor opslag van LDPE-plastic folie De opdracht heeft een looptijd van 3 jaar vanaf 10/10/2026. De opdracht wordt eenmaal verlengd voor een periode van 1 jaar, behoudens opzegging door één van de partijen via aangetekend schrijven neergelegd bij de post ten minste 6 maanden voor het einde van de looptijd van drie jaar. Het Agentschap zal de bestellingen plaatsen naar gelang van zijn noden, zonder dat het ertoe gehouden is de in dit bestek ter informatie opgegeven hoeveelheden integraal te bestellen. Door de sluiting van de opdracht verkrijgt de opdrachtnemer dus niet het recht om deze hoeveelheden te leveren. De kennisgeving aan de inschrijver van de goedkeuring van zijn offerte verbindt het Agentschap er evenmin toe om een bestelling te plaatsen voor een minimaal globaal bedrag. Alleen de kennisgeving van een gedateerde en ondertekende bestelbon verleent de opdrachtnemer het recht en de verplichting om de opgegeven goederen op de erop vermelde plaats te leveren. Deze opdracht doet geen afbreuk aan de mogelijkheid voor het Agentschap om een beroep te doen op een andere leverancier voor punctuele opdrachten, zonder exclusiviteit voor de opdrachtnemer van deze opdracht.
Interne Kennung: 24-2596
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 24-2596 - 1
Beschreibung: PERCEEL 1: Zakken bestemd voor de reinigingsactiviteiten van het Agentschap o Bruine zakken voor de veegdienst o Bruine zakken voor containers 240 liter (Glutton) o Transparante geperforeerde hoes 1100 liter o Transparante zak voor Vigipirate-prullenmanden
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 24-2596 - 2
Beschreibung: PERCEEL 2: Zakken bestemd voor de commerciële activiteiten van het Agentschap o Fuchsia ‘PRO’ zak 80 liter o Gele ‘PRO’ zak 30 liter o Blauwe ‘PRO’ zak 50 liter o Groene biologisch afbreekbare ‘PRO’ zak 60 liter o Oranje ‘PRO’ zak 30 liter o Transparante zak voor organisch afval 80 liter o Transparante zak voor opslag van LDPE-plastic folie
Interne Kennung: 2