640097-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen – Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá (ďalej aj „ŽKV“) je vykonávanie servisných prehliadok, údržby a opráv klimatizačných zariadení inštalovaných v ŽKV obstarávateľa. Servisné prehliadky, údržba a opravy budú vykonávané v súlade s návodmi na obsluhu, údržbu a opravy vydanými výrobcami príslušných typov klimatizačných zariadení, v súlade s príslušnými technickými normami STN a EN, ako aj v súlade s platnými právnymi predpismi Európskej únie a Slovenskej republiky upravujúcimi nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi, najmä v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) o fluórovaných skleníkových plynoch a súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov Slovenskej republiky. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť vykonávanie všetkých činností súvisiacich s predmetom zákazky v súlade s aktuálne platnou legislatívou, technickými normami a technologickými postupmi výrobcov zariadení.
Interne Kennung: S14438/2026-SeON
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá - región Bratislava
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá (ďalej aj „ŽKV“) pre región BRATISLAVA je vykonávanie servisných prehliadok, údržby a opráv klimatizačných zariadení inštalovaných v ŽKV obstarávateľa. Servisné prehliadky, údržba a opravy budú vykonávané v súlade s návodmi na obsluhu, údržbu a opravy vydanými výrobcami príslušných typov klimatizačných zariadení, v súlade s príslušnými technickými normami STN a EN, ako aj v súlade s platnými právnymi predpismi Európskej únie a Slovenskej republiky upravujúcimi nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi, najmä v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) o fluórovaných skleníkových plynoch a súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov Slovenskej republiky. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť vykonávanie všetkých činností súvisiacich s predmetom zákazky v súlade s aktuálne platnou legislatívou, technickými normami a technologickými postupmi výrobcov zariadení.
Interne Kennung: S14438/1/2026-SeON
Los: LOT-0002
Titel: Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá - región Nové Zámky
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá (ďalej aj „ŽKV“) pre región NOVÉ ZÁMKY je vykonávanie servisných prehliadok, údržby a opráv klimatizačných zariadení inštalovaných v ŽKV obstarávateľa. Servisné prehliadky, údržba a opravy budú vykonávané v súlade s návodmi na obsluhu, údržbu a opravy vydanými výrobcami príslušných typov klimatizačných zariadení, v súlade s príslušnými technickými normami STN a EN, ako aj v súlade s platnými právnymi predpismi Európskej únie a Slovenskej republiky upravujúcimi nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi, najmä v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) o fluórovaných skleníkových plynoch a súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov Slovenskej republiky. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť vykonávanie všetkých činností súvisiacich s predmetom zákazky v súlade s aktuálne platnou legislatívou, technickými normami a technologickými postupmi výrobcov zariadení.
Interne Kennung: S14438/2/2026-SeON
Los: LOT-0003
Titel: Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá - región Žilina
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá (ďalej aj „ŽKV“) pre región ŽILINA je vykonávanie servisných prehliadok, údržby a opráv klimatizačných zariadení inštalovaných v ŽKV obstarávateľa. Servisné prehliadky, údržba a opravy budú vykonávané v súlade s návodmi na obsluhu, údržbu a opravy vydanými výrobcami príslušných typov klimatizačných zariadení, v súlade s príslušnými technickými normami STN a EN, ako aj v súlade s platnými právnymi predpismi Európskej únie a Slovenskej republiky upravujúcimi nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi, najmä v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) o fluórovaných skleníkových plynoch a súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov Slovenskej republiky. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť vykonávanie všetkých činností súvisiacich s predmetom zákazky v súlade s aktuálne platnou legislatívou, technickými normami a technologickými postupmi výrobcov zariadení.
Interne Kennung: S14438/3/2026-SeON
Los: LOT-0004
Titel: Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá - región Zvolen
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá (ďalej aj „ŽKV“) pre región ZVOLEN je vykonávanie servisných prehliadok, údržby a opráv klimatizačných zariadení inštalovaných v ŽKV obstarávateľa. Servisné prehliadky, údržba a opravy budú vykonávané v súlade s návodmi na obsluhu, údržbu a opravy vydanými výrobcami príslušných typov klimatizačných zariadení, v súlade s príslušnými technickými normami STN a EN, ako aj v súlade s platnými právnymi predpismi Európskej únie a Slovenskej republiky upravujúcimi nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi, najmä v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) o fluórovaných skleníkových plynoch a súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov Slovenskej republiky. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť vykonávanie všetkých činností súvisiacich s predmetom zákazky v súlade s aktuálne platnou legislatívou, technickými normami a technologickými postupmi výrobcov zariadení.
Interne Kennung: S14438/4/2026-SeON
Los: LOT-0005
Titel: Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá - región Košice
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom Servis a oprava klimatizačných jednotiek na železničné koľajové vozidlá (ďalej aj „ŽKV“) pre región KOŠICE je vykonávanie servisných prehliadok, údržby a opráv klimatizačných zariadení inštalovaných v ŽKV obstarávateľa. Servisné prehliadky, údržba a opravy budú vykonávané v súlade s návodmi na obsluhu, údržbu a opravy vydanými výrobcami príslušných typov klimatizačných zariadení, v súlade s príslušnými technickými normami STN a EN, ako aj v súlade s platnými právnymi predpismi Európskej únie a Slovenskej republiky upravujúcimi nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi, najmä v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) o fluórovaných skleníkových plynoch a súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov Slovenskej republiky. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť vykonávanie všetkých činností súvisiacich s predmetom zákazky v súlade s aktuálne platnou legislatívou, technickými normami a technologickými postupmi výrobcov zariadení.
Interne Kennung: S14438/5/2026-SeON