2. Verfahren
Verfahren
Titel: Business Travels for SNCB HRRAIL INFRABEL 8Y
Beschreibung: De NMBS wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van diensten inzake het beheer van professionele reizen ten behoeve van de medewerkers van NMBS, HR Rail, Infrabel, Benerail en YPTO. De gevraagde diensten omvatten onder meer de reservatie en het beheer van dienstreizen, voornamelijk vliegreizen en hotelreserveringen, via onder andere een online boekingsplatform dat door de opdrachtnemer ter beschikking wordt gesteld. Om een efficiënt, gecentraliseerd en conform beheer van deze verplaatsingen te waarborgen, is de NMBS op zoek naar een partner die beschikt over een performante technologische oplossing, een toegewijde ondersteuning en processen die het mogelijk maken de reiskosten te optimaliseren, de gebruikerservaring te verbeteren en een gedetailleerde opvolging van de activiteiten en uitgaven met betrekking tot professionele reizen te verzekeren.
Interne Kennung: WS3021203953
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen, 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 63515000 Reisedienste, 63516000 Reiseverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS3021203953 - 1
Interne Kennung: 1