640118-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – ACORD-CADRU DE FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE DE PROTECTIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD-CADRU DE FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE DE PROTECTIE
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare echipamente medicale de protectie. Descrierea produselor se regaseste in caietul de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor: 15 zile Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4547117_2024_PAAPD1520327
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: HALATE UNICA FOLOSINTA (VIZITATOR)
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare echipamente medicale de protectie. Descrierea produselor se regaseste in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: HALATE CHIRURGICALE RANFORSATE STERILE UF
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BOTOSEI UF 100 BUCATI/SET
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: BONETE SIMPLE
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: MANUSI EXAMINARE
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: MASCA CHIRURGICALA UF CU 3 PLIURI CU ELASTIC
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: MASCA DE PROTECTIE DE TIP FFP2 CU FILTRU FARA SUPAPA
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: PAPUCI UF 2 MM
Interne Kennung: 8