640135-2026 - Wettbewerb
Polen – Solarenergie – Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych (ul. Oleska 125)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych (ul. Oleska 125)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych wraz z dostawą banków energii. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, gdzie każda z części stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Część II: dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych wraz z dostawą i podłączeniem magazynu energii w siedzibie Zamawiającego przy ul. Oleskiej 125. Opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące realizacji opisane zostały w: 1) dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ, wykonanej przez: AMM Investments Sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19/133, 02-663 Warszawa, która obejmuje: a) projekt wykonawczy; b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych c) przedmiar robót – stanowiący jedynie element pomocniczy, przy wycenie oferty i realizacji zamówienia 2) projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych ( ul. Oleska 125)
Beschreibung: Postępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Zamawiający zamierza skorzystać z procedury opisanej w art. 139 Ustawy Pzp, tj. najpierw zbadać i ocenić oferty, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy. 3. W zakresie nieuregulowanym niniejszą Specyfikacją mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793) – dalej „ustawa Pzp”, Kodeksu Cywilnego, jeżeli przepisy ustawy nie stanowią inaczej oraz aktów wykonawczych, a zwłaszcza: 4. Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020, poz. 2415) oraz 5. Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego (Dz. U. z 2020, poz. 2452). 6. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza próg unijny, ogłoszony na podstawie art. 3 ust. 3 ustawy Pzp w aktualnym Obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. 7. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych wraz z dostawą banków energii. 8. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, gdzie każda z części stanowi przedmiot odrębnego postępowania.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.