2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente IJsselstein - Integraal Groen
Beschreibung: a. Onkruidvrij maken boomspiegels; b. Verwijderen waterlot bomen; c. Onkruidvrij maken beplantingsvakken; d. Snoeien van beplanting; e. Knippen van (blok)hagen; f. Maaien grasvelden; g. Verzamelen en afvoeren van vrijkomend materiaal; h. Verkeersmaatregelen; i. Bijbehorende werkzaamheden. -
Interne Kennung: IBMN-2026-IJS-AH-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1