2. Verfahren
Verfahren
Titel: Faciliteit 14T MRI - Renovatie en nieuwbouw
Beschreibung: Realisatie van een faciliteit, met bijbehorende nevenruimtes, voor en met een unieke MRI van 14 Tesla. Renovatie van ca. 1.000m2 bvo en nieuwbouw van ca. 500m2 bvo. Zie voor het overige de selectiestukken.
Interne Kennung: UAN2540
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie selectiestukken.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden
Beschreibung: Zie selectiestukken Zie selectiestukken.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
Los: LOT-0002
Titel: Werktuigkundige en installatietechnische uitvoeringswerkzaamheden
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten