See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów i urządzeń do zabezpieczenia działalności OSNiP WP z podziałem na części: CZĘŚĆ I: Dostawa TŚM do symulatora METS. CZĘŚĆ II: Dostawa TŚM do Trenażera Prac Spawalniczych. CZĘŚĆ III: Dostawa urządzeń i wyposażenia nurkowego. CZĘŚĆ IV: Dostawa trapu nurkowego. CZĘŚĆ V: Dostawa krzeseł nurkowych. CZĘŚĆ VI: Dostawa wyposażenia warsztatowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów i urządzeń do zabezpieczenia działalności OSNiP WP z podziałem na części: CZĘŚĆ I: Dostawa TŚM do symulatora METS. CZĘŚĆ II: Dostawa TŚM do Trenażera Prac Spawalniczych. CZĘŚĆ III: Dostawa urządzeń i wyposażenia nurkowego. CZĘŚĆ IV: Dostawa trapu nurkowego. CZĘŚĆ V: Dostawa krzeseł nurkowych. CZĘŚĆ VI: Dostawa wyposażenia warsztatowego. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 99/KPW/RAT/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37412240 Tauchinstrumente und Tauchzubehör
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ I: Dostawa TŚM do symulatora METS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ I: Dostawa TŚM do symulatora METS Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 99/KPW/RAT/2026 - cz. I
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken, 37412240 Tauchinstrumente und Tauchzubehör
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ II: Dostawa TŚM do Trenażera Prac Spawalniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ II: Dostawa TŚM do Trenażera Prac Spawalniczych. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 99/KPW/RAT/2026 - cz. II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ III: Dostawa urządzeń i wyposażenia nurkowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ III: Dostawa urządzeń i wyposażenia nurkowego. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 99/KPW/RAT/2026 - cz. III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37412242 Tauchanzüge
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IV: Dostawa trapu nurkowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ IV: Dostawa trapu nurkowego. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 99/KPW/RAT/2026 - cz. IV
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ V: Dostawa krzeseł nurkowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ V: Dostawa krzeseł nurkowych. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 99/KPW/RAT/2026 - cz. V
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ VI: Dostawa wyposażenia warsztatowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ VI: Dostawa wyposażenia warsztatowego. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 99/KPW/RAT/2026 - cz. VI
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 34911100 Handwagen