64019-2026 - Wettbewerb
Belgien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Raamovereenkomst ecologisch bermbeheer: maaien van bermen voor de periode 2026 - 2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst ecologisch bermbeheer: maaien van bermen voor de periode 2026 - 2030
BeschreibungDe opdracht omvat het ecologisch maaien van de wegbermen en waar nodig de aangrenzende grachten, met afvoer van het maaisel naar een erkend verwerker. In het bijzonder is de opdracht gericht op het ontwikkelen van meer gevarieerde en stabiele biotopen, het verhogen van de ecologische waarde van de bermen (rekening houdende met verkeerstechnische en andere randvoorwaarden), waarbij gestreefd wordt naar een beter beheer waarbij, naast het ecologische aspect, ook de netheid binnen de gemeentegrenzen aangepakt en verbeterd wordt. Binnen het grondgebied van Grimbergen worden, afhankelijk van het type berm, volgende maaiperioden toegepast: • Hoofdmaaibeurt: de bermen worden twee maal per jaar gemaaid * tussen half juni en half juli; * tussen half september en half oktober. • Veiligheidsmaaibeurten: voor bermen waar de verkeersveiligheid dit vereist, worden bijkomende veiligheidsmaaibeurten uitgevoerd in één of meerdere van volgende perioden: * 1ste helft van mei; * 1ste helft van augustus. Veiligheidsmaaien wordt beperkt tot de strikt noodzakelijke zones (zichtlijnen, kruispunten, bebording). Het betreft een raamovereenkomst met één dienstverlener, alle voorwaarden gekend, voor een periode van 4 jaar.
Interne KennungPPP06I-1309/6019/2026/1228
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026/1228_1
64019-2026 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst ecologisch bermbeheer: maaien van bermen voor de periode 2026 - 2030
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP06I-1309/6019/2026/1228
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/1228_1