640194-2026 - Planung
Polen – Reinigungsdienste – Usługa utrzymania czystości w budynkach Sądu Okręgowego we Włocławku, Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim, Sądu Rejonowego w Radziejowie oraz Sądu Rejonowego w Rypinie
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości w budynkach Sądu Okręgowego we Włocławku, Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim, Sądu Rejonowego w Radziejowie oraz Sądu Rejonowego w Rypinie
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości w budynkach Sądu Okręgowego we Włocławku, Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim, Sądu Rejonowego w Radziejowie oraz Sądu Rejonowego w Rypinie, przez okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: OF.261.2.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku Sądu Okręgowego we Włocławku przy ul. Żeromskiego 28, przez okres 24 miesięcy.
Beschreibung: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku Sądu Okręgowego we Włocławku przy ul. Żeromskiego 28, przez okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: SO Włocławek
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza prawo opcji do 24 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim
Beschreibung: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Narutowicza 16, przez okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: SR Aleksandrów Kujawski
Los: LOT-0003
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynkach Sądu Rejonowego w Radziejowie
Beschreibung: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynkach Sądu Rejonowego w Radziejowie przy ul. Brzeskiej 20, przez okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: SR Radziejów
Los: LOT-0004
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku Sądu Rejonowego w Rypinie
Beschreibung: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku Sądu Rejonowego w Rypinie przy ul. Warszawska 42, przez okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: SR Rypin