2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning mobiele werkplek Raadsleden
Beschreibung: De gemeente Alphen aan den Rijn is op zoek naar een leverancier die de dienstverlening kan verzorgen met betrekking tot het inrichten, beheren en ondersteunen van de digitale werkplek van raad- en commissieleden. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na drie jaar kan de overeenkomst telkens met 1 jaar worden verlengd.