640230-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – RAAMOVEREENKOMST VOOR DE RENOVATIE EN INRICHTING VAN KINDERDAGVERBLIJVEN EN KANTOREN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE RENOVATIE EN INRICHTING VAN KINDERDAGVERBLIJVEN EN KANTOREN
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de inrichting en renovatie van kantoren en kinderdagverblijven. De werken dienen door een klasse 5 (werken tot 1.810.000 euro excl. btw) aannemer, categorie D uitgevoerd te worden. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst bestaande uit 2 percelen, met maximum 4 opdrachtnemers per perceel, voor zover er minimum 4 regelmatige offertes worden ontvangen, waarbij niet alle voorwaarden zijn bepaald en waarbij de binnen het perceel gegunde opdrachtnemers, per specifiek project opnieuw in mededinging gezet zullen worden via een minicompetitie.   Percelen: - Perceel 1: Renoveren en inrichten van kantoren en kinderdagverblijven in de regio Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en Vlaams-Brabant - Perceel 2: Renoveren en inrichten van kantoren en kinderdagverblijven in de regio Antwerpen en Limburg
Interne Kennung: Helan 2026-011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Renoveren en inrichten van kantoren en kinderdagverblijven in de regio Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
Beschreibung: Renoveren en inrichten van kantoren en kinderdagverblijven in de regio Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Renoveren en inrichten van kantoren en kinderdagverblijven in de regio Antwerpen en Limburg
Beschreibung: Renoveren en inrichten van kantoren en kinderdagverblijven in de regio Antwerpen en Limburg
Interne Kennung: 2
640230-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Helan 2026-011
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2