See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga stručnog nadzora i voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centar gaming industrije – inkubator i akcelerator
Beschreibung: Usluga stručnog nadzora i voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centar gaming industrije – inkubator i akcelerator
Interne Kennung: 19-2026 RE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Usluga stručnog nadzora gradnje u sklopu projekta Centra gaming industrije - inkubator i akcelerator
Beschreibung: Detaljan opis usluge koja je predmet nabave se nalazi u prilogu ove Dokumentacije o nabavi te čini njen sastavni dio (naziv: Grupa 1. Opis usluge).
Interne Kennung: 19-2026 RE-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2. Usluga voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centra gaming industrije - inkubator i akcelerator
Beschreibung: Detaljan opis usluge koja je predmet nabave se nalazi u prilogu ove Dokumentacije o nabavi te čini njen sastavni dio (naziv: Grupa 2. Opis usluge).
Interne Kennung: 19-2026 RE-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen