2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging maatschappelijke opvanglocaties
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens om een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) opdrachtnemer. De werkzaamheden hebben betrekking op het verzorgen van beveiligingsdiensten voor maatschappelijke opvanglocaties. De werkzaamheden worden uitgevoerd op twee locaties voor maatschappelijke opvang. Op dit moment is de uitvoerende partij Stoed (Stichting Onder Een Dak). De uitvoerende partij is verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van de beveiligingsmedewerker. De beveiligingswerkzaamheden worden verricht op twee locaties, namelijk: • Nijverheidsstraat 26B te Vlaardingen (locatie de Elementen. Dit betreft nachtopvang. Deze locatie is het hele jaar geopend); • Hofsingel 84 te Vlaardingen (winteropvang, geopend van 1 november tot 1 april). De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 3.700.000,00 exclusief BTW. Indien dit maximum is bereikt of zal worden overschreden door een opdracht die onder de raamovereenkomst is uitgezet, heeft de raamovereenkomst geen effect meer. De aanbestedende dienst zal dan niet meer gunnen onder deze raamovereenkomst en gerechtigd deze overeenkomst met onmiddellijke ingang te beëindigen. De aanbestedende dienst benadrukt dat de opdrachtnemer geen rechten kunnen ontlenen aan een minimale opdrachtwaarde. De raamovereenkomst kent geen afnameverplichting/omzetgarantie.
Interne Kennung: IV.100198
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De werkzaamheden hebben betrekking op het verzorgen van beveiligingsdiensten voor maatschappelijke opvanglocaties. De werkzaamheden worden uitgevoerd op twee locaties voor maatschappelijke opvang. Op dit moment is de uitvoerende partij Stoed (Stichting Onder Een Dak). De uitvoerende partij is verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van de beveiligingsmedewerker. De beveiligingswerkzaamheden worden verricht op twee locaties, namelijk: • Nijverheidsstraat 26B te Vlaardingen (locatie de Elementen. Dit betreft nachtopvang. Deze locatie is het hele jaar geopend); • Hofsingel 84 te Vlaardingen (winteropvang, geopend van 1 november tot 1 april).
Interne Kennung: 1