See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: ZP/97/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Staplery i ładunki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są staplery i ładunki, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Stapler okrężny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stapler okrężny, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Klipsy do klipsownic
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są klipsy do klipsownic, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Ureterorenoskop giętki z oprzyrządowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ureterorenoskop giętki z oprzyrządowaniem , zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zestaw do szynowania moczowodu do 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zestaw do szynowania moczowodu do 12 miesięcy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Akcesoria do zestawu do drenażu opłucnej THOPAZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są akcesoria do zestawu do drenażu opłucnej THOPAZ, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zestaw do trepanobiopsji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zestaw do trepanobiopsji, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Układy oddechowe noworodkowe z osprzętem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są układy oddechowe noworodkowe z osprzętem, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Neonatologiczny zestaw do zakładania kaniuli pępkowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest neonatologiczny zestaw do zakładania kaniuli pępkowej, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zgłębniki żołądkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są zgłębniki żołądkowe, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Sprzęt do zabiegów urologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzęt do zabiegów urologicznych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Układy oddechowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są układy oddechowe, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Rurka do wentylacji strumieniowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rurka do wentylacji strumieniowej, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Maska krtaniowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest maska krtaniowa, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Klipsownice jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są klipsownice jednorazowego użytku , zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Łyżki do laryngoskopu jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są łyżki do laryngoskopu jednorazowego użytku, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Trokary optyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są trokary optyczne, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Osprzęt do AIRVO-2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest osprzęt do AIRVO-2, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Elektrody do defibrylatora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są elektrody do defibrylatora, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Materiały zużywalne do wstrzykiwacza ulrich INJECT ct motion
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są materiały zużywalne do wstrzykiwacza ulrich INJECT ct motion, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Łyżka do laryngoskopu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest łyżka do laryngoskopu, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Szczypce biopsyjne bronchoskopowe i szczoteczki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są szczypce biopsyjne bronchoskopowe i szczoteczki, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Maski twarzowe, tlenowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są maski twarzowe, tlenowe, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Prowadnik igłowy przezkroczowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest prowadnik igłowy przezkroczowy, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: System do pozycjonowania narządów i tkanek w L-scopii i robotycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest system do pozycjonowania narządów i tkanek w L-scopii i robotycznych, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Osprzęt do morcelatora firmy Storz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest osprzęt do morcelatora firmy Storz, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Zestaw sterylny do nakłucia jamy opłucnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zestaw sterylny do nakłucia jamy opłucnej, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 i szczegółowym formularzu ofertowym stanowiącym załącznik 1a do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym część IV SWZ.
Interne Kennung: 27
640280-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/97/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Staplery i ładunki
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Stapler okrężny
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Klipsy do klipsownic
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Zestaw do trepanobiopsji
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Zgłębniki żołądkowe
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Sprzęt do zabiegów urologicznych
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Układy oddechowe
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Maska krtaniowa
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Klipsownice jednorazowego użytku
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Trokary optyczne
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Osprzęt do AIRVO-2
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Elektrody do defibrylatora
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Łyżka do laryngoskopu
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Maski twarzowe, tlenowe
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Prowadnik igłowy przezkroczowy
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27