2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizace v Nemocnici České Budějovice, a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace a rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS) NČB v oblasti elektronizace procesů (např. v oblasti v oblasti strukturované zdravotnické dokumentace, centrálních operačních sálů, elektronizace zpracování dat apod.), podpora nových procesů v rámci nemocnice a jejich elektronizace a možnost jejich realizace nejen v nemocnici, ale i vzdáleně napojením na infrastrukturu systémů a služeb Akreditované afinitní domény, výměnné sítě na území Jihočekého kraje, Národního kontaktního bodu (NCPeH) a jiné eHealth systémy a služby zdravotnictví ČR zajišťující zpřístupnění elektronické zdravotnické dokumentace oprávněným příjemcům, a to jak zdravotnickým pracovníkům poskytovatelů zdravotních služeb, tak pacientům a osobám zmocněných pacienty v rámci online služeb Portálu pacienta.
Interne Kennung: 037C202500MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48810000 Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware