640324-2026 - Wettbewerb
Litauen – Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe – Lietuvos Respublikos Seimo veiklos informacinės sistemos garso ir vaizdo apdorojimo bei įrašymo sistema ir palaikymo paslaugos
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lietuvos Respublikos Seimo veiklos informacinės sistemos garso ir vaizdo apdorojimo bei įrašymo sistema ir palaikymo paslaugos
Beschreibung: Pirkimo objektas – Lietuvos Respublikos Seimo veiklos informacinės sistemos garso ir vaizdo apdorojimo ir įrašymo sistema su sumontavimo ir įdiegimo paslaugomis, Sistemos programinės įrangos licencijų nuomos su palaikymo paslaugomis, apmokymo ir kitomis techninėje specifikacijoje nurodytomis paslaugomis bei Sistemos garantine priežiūra
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 48520000 Multimediasoftwarepaket, 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0