See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części
Beschreibung: Ograniczona liczba znaków w pkt. BT-21 uniemożliwia podanie pełnej nazwy zamówienia w związku z powyższym nazwę zamówienia podano poniżej: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część I: Rejon Głogów, Część II Rejon Kłodzko, Część III: Rejon Legnica, Część IV: Rejon Lubań, Część V Rejon Oleśnica, Część VI Rejon Wałbrzych, Część VII Rejon Wołów, Część VIII Rejon Wrocław, Część IX: Oddział Wrocław ul Powstańców Śląskich, Oddział Wrocław Wydział Technologii Mokronos Dolny, Część X Oddział Wrocław, Ośrodek Socjalny w Piechowicach, Część XI Oddział Wrocław, Ośrodek Socjalny w Szklarskiej Porębie, Część XII Oddział Wrocław, Ośrodek Socjalny w Pasterce, Część XIII Oddział Wrocław, Punkt Poboru Opłat Karwiany. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2.Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. z 2024 r., poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych” (por.: Załącznik do Zarządzenia nr 22 Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie wprowadzenia Wewnętrznej procedury zgłaszania naruszeń prawa i podejmowania działań następczych w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 16 września 2024 r.(Dz. Urz. GDDKiA z 2024 r., poz. 22). Celem prowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „Procedura zgłoszeń wewnętrznych". https://www.gov.pl/web/gddkia/procedura-zgloszen-wewnetrznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911100 Reinigung von Unterkünften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część I: Rejon Głogów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji należących do Rejonu Głogów.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-I.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część II Rejon Kłodzko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji należących do Rejonu Kłodzko.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-II.2025
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część III Rejon Legnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji należących do Rejonu Legnica.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-III.2025
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część IV Rejon Lubań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji należących do Rejonu Lubań.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-IV.2025
Los: LOT-0005
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: V Rejon Oleśnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji należących do Rejonu Oleśnica.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-V.2025
Los: LOT-0006
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: VI Rejon Wałbrzych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji należących do Rejonu Wałbrzych.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-VI.2025
Los: LOT-0007
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: VII Rejon Wołów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji należących do Rejonu Wołów.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-VII.2025
Los: LOT-0008
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: VIII Rejon Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji należących do Rejonu Wrocław.
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-VIII.2025
Los: LOT-0009
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część IX Oddział Wrocław ul. Powstańców Śląskich, Oddział Wrocław Wydział Technologii Mokronos Dolny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji zlokalizowanych przy ul. Powstańców Śląskich oraz Mokronosie Dolnym
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-IX.2025
Los: LOT-0010
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część X Oddział Wrocław, Ośrodek Socjalny w Piechowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynku socjalnym oraz utrzymanie porządku na terenach posesji zlokalizowanych przy w Piechowicach
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-X.2025
Los: LOT-0011
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część XI Oddział Wrocław, Ośrodek Socjalny w Szklarskiej Porębie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynku socjalnym oraz utrzymanie porządku na terenach posesji zlokalizowanych przy w Szklarskiej Porębie
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-XI.2025
Los: LOT-0012
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część XII Oddział Wrocław, Ośrodek Socjalny w Pasterce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynku socjalnym oraz utrzymanie porządku na terenach posesji zlokalizowanych przy w Pasterce
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28-XII.2025
Los: LOT-0013
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach posesji GDDKIA Oddziału we Wrocławiu, Rejonach, Dróżniczówkach z podziałem na trzynaście części: Część XIII Oddział Wrocław, Punkt Poboru Opłat Karwiany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych, socjalnych, magazynowych oraz utrzymanie porządku na terenach Punktu Poboru Opłat Karwiany
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.28_XIII.2025