See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inköp avfallskärl med option för utsätttning av dessa
Beschreibung: Upphandlingen omfattar inköp av tvåfacks avfallskärl samt en option för utsättning av dessa.
Interne Kennung: 2026-023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44616200 Abfalltonnen
5. Los
Los: LOT-0000