See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentalIAS – 101107725 po sklopih
Beschreibung: Predmet javnega naročila so Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentalIAS – 101107725 po sklopih Opis storitev po posameznem sklopu, ki so predmet tega javnega naročila, je natančneje razviden iz Projektne naloge št. 43003-10/2025 z dne 13. 5. 2026 (v nadaljevanju: projektna naloga), ki je sestavni del te dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 43003-10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odstranjevanje ITVR na podobmočju Tržiška Bistrica
Beschreibung: Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentalIAS – 101107725: - SKLOP 1: Odstranjevanje ITVR na podobmočju Tržiška Bistrica
Interne Kennung: 554718
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
Los: LOT-0002
Titel: Odstranjevanje ITVR na podobmočju Nakelska Sava
Beschreibung: Predmet javnega naročila so Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentalIAS – 101107725: SKLOP 2: Odstranjevanje ITVR na podobmočju Nakelska Sava
Interne Kennung: 554719
Los: LOT-0003
Titel: Odstranjevanje ITVR na projektnem območju Posočje
Beschreibung: Predmet javnega naročila so Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentalIAS – 101107725: SKLOP 3: Odstranjevanje ITVR na projektnem območju Posočje
Interne Kennung: 554720