See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: opskrba električnom energijom
Beschreibung: Naručitelj Općina Gvozd provodi otvoreni postupak javne nabave. Provodi se nabava s ciljem sklapanja okvirnog sporazuma za razdoblje od četiri (4) godine za nabavu opskrba električnom energijom.
Interne Kennung: 19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000