2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie voor de uitbating van horeca-gelegenheid Het Boshuis in provinciaal domein De Averegten
Beschreibung: De provincie Antwerpen doet een open oproep voor een concessie van horeca-gelegenheid Het Boshuis in De Averegten te Heist-op-den-Berg, voor een termijn van 9 jaar.
Interne Kennung: PA_PGRK_2025_01539
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PA_PGRK_2025_01539 - 1
Beschreibung: Concessie voor de uitbating van horeca-gelegenheid Het Boshuis in provinciaal domein De Averegten
Interne Kennung: 1