See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Espoon Asunnot Oy / Lasituskorjaukset
Beschreibung: Hankinnan kohteena oli lasituskorjaukset Espoon Asunnot Oy:n omistamiin kiinteistöihin. Hankinta oli jaettu kahteen alueeseen: etelä ja pohjoinen.
Interne Kennung: 622428
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hankintamenettelynä käytetään avointa menettelyä. Hankinnan ennakoitu arvonlisäverollinen (alv 25.5 %) kokonaisarvo 4 vuoden ajalle ylittää EU-kynnysarvon.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45441000 Verglasungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000