2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení demonstrační laboratoře - opakované vyhlášení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka vybavení pro demonstrační laboratoř, ve specifikaci dle přílohy č. 4 ZD – Technická specifikace a kalkulace ceny a za podmínek stanovených v dalších přílohách této zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 5 ZD – Kupní smlouva. Tato veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona rozdělena na čtyři (4) části (každá jednotlivá část veřejné zakázky bude samostatně hodnocena a posuzována). Dodavatel je oprávněn podat nabídku na libovolný počet částí veřejné zakázky (jednu, více nebo všechny části veřejné zakázky).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 1 - Přenosná diagnostika (EKG, tonometr, oxymetr, teploměr)
Beschreibung: Přenosná diagnostika (EKG, tonometr, oxymetr, teploměr) - 1 ks
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0010
Titel: Část 4 - Systém pro okamžité/kontinuální měření glykémie
Beschreibung: Systém pro okamžité/kontinuální měření glykémie (1 ks)
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0008
Titel: Část 3 - Senzory pro objektivizaci pohybových schopností
Beschreibung: Senzory pro objektivizaci pohybových schopností (1 ks)
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0007
Titel: Část 2 - Vyšetřovací lehátko
Beschreibung: Vyšetřovací lehátko (2 ks)
Interne Kennung: Část 2