2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór domu mediowego dla PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
Beschreibung: 1 Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług mediowych w zakresie doradztwa mediowego planowania oraz zakupu i prowadzenia kampanii reklamowych we wszystkich masowych kanałach mediowych TV, radio, internet, prasa, OOH, kino, jak również w innych działaniach marketingu zintegrowanego związanego z reklamą 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZAK/00197/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotowe Postępowanie o udzielenie Zamówienia prowadzone jest na podstawie przepisów Ustawy Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 w zw. z art. 378 Ustawy PZP. Przetarg nieograniczony jest trybem udzielania Zamówienia, w którym w odpowiedzi na publiczne Ogłoszenie o Zamówieniu, Oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. Zainteresowani Wykonawcy składają Oferty zgodnie z wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowe aspekty procedury zostały zawarte w SWZ dostępnej pod adresem: https:// swpp2.gkpge.pl. Pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing, 79341000 Werbedienste, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1 Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług mediowych w zakresie doradztwa mediowego planowania oraz zakupu i prowadzenia kampanii reklamowych we wszystkich masowych kanałach mediowych TV, radio, internet, prasa, OOH, kino, jak również w innych działaniach marketingu zintegrowanego związanego z reklamą 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ, oraz Załącznik nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia Umowy
Interne Kennung: Numer referencyjny: POST/PGE/PGE/DZAK/00197/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79342000 Marketing, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 79342000 Marketing services, 79341000 Advertising services, 79416000 Public relations services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 79341000 Advertising services, 79342000 Marketing services, 79416000 Public relations services