640433-2026 - Planung
Lettland – Bauarbeiten – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbu veikšana un autoruzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbu veikšana un autoruzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
Beschreibung: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbu veikšana un autoruzraudzība objektu pielāgošanai civilās aizsardzības mērķiem Bauskas novadā
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbu veikšana un autoruzraudzība patvertnes ierīkošanai Saules ielā 3 un Rīgas ielā 8, Bauskā, Bauskas nov.
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbu veikšana un autoruzraudzība patvertnes ierīkošanai Dzirnavu ielā 1, Skolas ielā 4 – 40 un Grāfa laukumā 7, Iecavā, Bauskas nov.
Interne Kennung: LOT-0002
Los: LOT-0003
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, būvdarbu veikšana un autoruzraudzība patvertnes ierīkošanai Rātslaukumā 4 un Rīgas ielā 32, Bauskā, Bauskas nov.
Interne Kennung: LOT-0003