640437-2026 - Ergebnis
Dänemark – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Transport og afsætning af imprægneret træ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport og afsætning af imprægneret træ
Beschreibung: Tjenesteydelsen omfatter transport og afsætning af neddelt trykimprægneret træ fra 5 omlastestationer i Jylland. Tjenesteydelsen er opdelt i 4 ligestillede opgaver og 1 total opgave. Der kan afgives tilbud på én, flere eller alle opgaver.
Interne Kennung: 20090002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Offentligt udbud
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opgave 1 – Trykimprægneret træ fra Esbjerg Affaldshåndtering
Beschreibung: Transport og afsætning af trykimprægneret træ fra Esbjerg Affaldshåndtering.
Interne Kennung: 20090002-1
Los: LOT-0002
Titel: Opgave 2 – Trykimprægneret træ fra AFLD Tarm og AFLD Fasterholt
Beschreibung: Transport og afsætning af trykimprægneret træ fra AFLD Tarm og AFLD Fasterholt.
Interne Kennung: 20090002-2
Los: LOT-0003
Titel: Opgave 3 – Trykimprægneret træ fra Affaldscenter Tandskov
Beschreibung: Transport og afsætning af trykimprægneret træ fra Affaldscenter Tandskov.
Interne Kennung: 20090002-3
Los: LOT-0004
Titel: Opgave 4 – Trykimprægneret træ fra Revas
Beschreibung: Transport og afsætning af trykimprægneret træ fra Revas.
Interne Kennung: 20090002-4
Los: LOT-0005
Titel: Opgave 5 – Trykimprægneret træ fra alle 5 afhentningssteder
Beschreibung: Transport og afsætning af trykimprægneret træ fra alle 5 omlastestationer.
Interne Kennung: 20090002-5