2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava laboratorijske opreme, LED lampe i Sustav za pročišćivanje kiselina na temperaturama nižim od vrelišta
Beschreibung: LED lampe i Sustav za pročišćivanje kiselina na temperaturama nižim od vrelišta
Interne Kennung: 0339
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Grupa 1: LED lampe Grupa 2: Sustav za pročišćivanje kiselina na temperaturama nižim od vrelišta