See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de levering van eretekens ter aanvulling van de vooraad van de dienst Ridderorden voor de FOD Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel de voorraad eretekens van de dienst Ridderorden aan te vullen.
Interne Kennung: BZAE/P/CD/Eretekens-Décorations/L/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BZAE/P/CD/Eretekens-Décorations/L/2025 - 1
Beschreibung: - Eretekens in massief zilver met luxedoosjes en rozetten (behalve voor de burgerlijke eretekens): GROOTLINT IN DE LEOPOLDSORDE (burgerlijk + militair) GROOTOFFICIER IN DE LEOPOLDSORDE (burgerlijk + militair) GROOTKRUIS IN DE KROONORDE GROOTOFFICIER IN DE KROONORDE GROOTKRUIS IN DE ORDE VAN LEOPOLD II GROOTOFFICIER IN DE ORDE VAN LEOPOLD II - Eretekens in metaal met luxedoosjes en rozetten: COMMANDEUR IN DE LEOPOLDSORDE (burgerlijk + militair) COMMANDEUR IN DE KROONORDE COMMANDEUR IN DE ORDE VAN LEOPOLD II LINTEN VAN 6 CM VAN GROOTLINT EN GROOTKRUIS
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18510000 Schmuck und ähnliche Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: BZAE/P/CD/Eretekens-Décorations/L/2025 - 2
Beschreibung: Eretekens in metaal (of prijsgunstige eretekens) met rozetten en linten voor revers en luxedoosjes voor de Officieren en Ridders, en met drukknop voor de andere eretekens van de Nationale Orden, en doosjes in kunststof voor de burgerlijke eretekens: OFFICIER IN DE LEOPOLDSORDE (burgerlijk + militair) RIDDER IN DE LEOPOLDSORDE (burgerlijk + militair) OFFICIER IN DE KROONORDE RIDDER IN DE KROONORDE GOUDEN EN ZILVEREN PALMEN DER KROONORDE GOUDEN, ZILVEREN EN BRONZEN MEDAILLES DER KROONORDE OFFICIER IN DE ORDE VAN LEOPOLD II RIDDER IN DE ORDE VAN LEOPOLD II GOUDEN, ZILVEREN EN BRONZEN MEDAILLES IN DE ORDE VAN LEOPOLD II MINIATUREN VAN VERSCHILLENDE ERETEKENS + MILITAIRE STAAFJES + LINTEN VOOR REVERS + ROZETTEN + ROZETTENDOOSJES
Interne Kennung: 2