640484-2026 - Ergebnis
Litauen – Software-Wartung und -Reparatur – Turto apskaitos (arba lygiavertės) programinės įrangos palaikymas ir priežiūra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Turto apskaitos (arba lygiavertės) programinės įrangos palaikymas ir priežiūra
Beschreibung: Turto apskaitos (arba lygiavertės) programinės įrangos palaikymo ir priežiūros bei tobulinimo paslaugos
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0