2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZS Pardubického kraje – Sanitní vozidla typ B a C 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 ks nových sanitních vozidel typu B včetně požadované zástavby, transportních prostředků (transportních nosítek s podvozkem vč. matrace, integrovaného zádržného systému pro děti, odnímatelným podhlavníkem, evakuačního křesla-schodolezu, scoop rámu), a 6 ks nových sanitních vozidel typu C, včetně požadované zástavby, transportních prostředků (transportních nosítek s podvozkem, vč. matrace, integrovaného zádržného systému pro děti, odnímatelným podhlavníkem, evakuačního křesla-schodolezu, scoop rámu), přístrojové techniky a u všech těchto Sanitních vozidel navigační systém GPS, s možností postupného dodání, a to pro Zdravotnickou záchrannou službu Pardubického kraje (dále také jako „Sanitní vozidla“).
Interne Kennung: ZZSP/2866/2025/EKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 4 ks nových sanitních vozidel typu B včetně požadované zástavby, transportních prostředků (transportních nosítek s podvozkem vč. matrace, integrovaného zádržného systému pro děti, odnímatelným podhlavníkem, evakuačního křesla-schodolezu, scoop rámu), a 6 ks nových sanitních vozidel typu C, včetně požadované zástavby, transportních prostředků (transportních nosítek s podvozkem, vč. matrace, integrovaného zádržného systému pro děti, odnímatelným podhlavníkem, evakuačního křesla-schodolezu, scoop rámu), přístrojové techniky a u všech těchto Sanitních vozidel navigační systém GPS, s možností postupného dodání, a to pro Zdravotnickou záchrannou službu Pardubického kraje (dále také jako „Sanitní vozidla“). Přesné vymezení předmětu zakázky je uvedeno v Příloze č. 1a této Zadávací dokumentace „Charakteristika předmětu veřejné zakázky ZZS Pardubického kraje - sanitní vozidlo typ B “, a v Příloze č. 1b této Zadávací dokumentace „Charakteristika předmětu veřejné zakázky ZZS Pardubického kraje - sanitní vozidlo typ C“ kde zadavatel specifikuje minimální požadavky, a další nezbytné náležitosti spojené s předmětem této veřejné zakázky.