640493-2026 - Wettbewerb
Estland – Finanzierungs-Leasing – N1-kategooria väikekaubiku kasutusrent 60 kuuks
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: N1-kategooria väikekaubiku kasutusrent 60 kuuks
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on soetada Lüganuse valla majanduskeskuse tööülesannete täitmiseks 60-kuulise kasutusrendi perioodiks N1-kategooria väikekaubik, mis vastab tehnilises kirjelduses (lisa 3) toodud miinimumnõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315589-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
640493-2026 - Competition
Estonia – Financial leasing services – N1-kategooria väikekaubiku kasutusrent 60 kuuks
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 315589-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
Additional classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000