640496-2026 - Auftragsänderung
Lettland – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Ūdensvada tīklu atjaunošana ar atklātās tranšejas metodi
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ūdensvada tīklu atjaunošana ar atklātās tranšejas metodi
Beschreibung: Ūdensvada tīklu atjaunošana ar atklātās tranšejas metodi
Interne Kennung: RŪ-2025/180
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Ūdensvada tīklu atjaunošana Ģimnastikas un Vaiņodes ielu krustojumā, Rīgā