See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van vuilnisbakken in het stadscentrum
Beschreibung: Het lokale bestuur wenst de verscheidenheid aan vuilnisbakken in het stadscentrum te vervangen door één universeel model. Dit om het uitzicht en de handelingen voor het ledigen universeel te maken voor het volledige stadscentrum.
Interne Kennung: PPP0BM-545/5165/2025/AVH/TD/Vuilnisbakken_stadscentrum
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/AVH/TD/Vuilnisbakken_stadscentrum_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)