See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: P-2026/15428, Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių/gatvių žiemos sezono metu mechanizuotos sniego valymo paslaugos
Beschreibung: Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių/gatvių žiemos sezono metu mechanizuotos sniego valymo paslaugos: Agluonėnų, Dovilų, Judrėnų, Priekulės, Veiviržėnų seniūnijose ir Gargždų, Sendvario seniūnijose
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių/gatvių žiemos sezono metu mechanizuotos sniego valymo paslaugos: Agluonėnų, Dovilų, Judrėnų, Priekulės, Veiviržėnų seniūnijose
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių/gatvių žiemos sezono metu mechanizuotos sniego valymo paslaugos: Gargždų ir Sendvario seniūnijose
Interne Kennung: 2
640549-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2