See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez
Beschreibung: Dostawa endoprotez
Interne Kennung: PN/20/08/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: dostawa endoprotez
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości zamawianych towarów (Prawo Opcji) i odpowiednio wynagrodzenia Wykonawcy do 10% wartości umowy brutto. Prawo opcji może być realizowane w terminie obowiązywania umowy lub w ramach przedłużenia trwania umowy aneksem. 2. Wynagrodzenie z tytułu prawa opcji stanowić będzie cena danego produktu wskazana przez Wykonawcę w Załączniku nr 2 do SWZ. 3. Prawo Opcji może być wykonane przez Zamawiającego w ramach jednej bądź większej liczby zamówień. 4. Termin realizacji przez Wykonawcę zamówienia wynikającego z Prawa Opcji następować będzie bezzwłocznie, w terminach wynikających z projektu umowy (stanowiącego załącznik nr 4 do niniejszego postępowania). 5. Dla skutecznego skorzystania z Prawa Opcji wymagane jest przekazanie Wykonawcy, pisemnego oświadczenia Zamawiającego za potwierdzeniem odbioru. 6. Rozliczenie za wykonanie zamówienia z Prawa Opcji odbywać się będzie na zasadach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ - Projekt Umowy - w odniesieniu do rozliczania zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15
Interne Kennung: Pakiet nr 15