See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nadarzyn
Beschreibung: 1. Część nr 1 zamówienia przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Nadarzyn. 2. Część nr 2 zamówienia– przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 3. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1a i 1b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Nadarzyn
Beschreibung: Część nr 1-odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Nadarzyn. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Art des Auftrags: Dienstleistungen