2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja, vzdrževanje in nadgradnje informacijskega sistema eSRRS
Beschreibung: Predmet naročila je izgradnja, vzdrževanje in nadgradnje informacijskega sistema eSRRS (v nadaljevanju eSRRS), ki bo nadomestil obstoječo aplikacijo r-Sklad. Sistem je sestavljen iz zunanje aplikacije (portal za stranke/vlagatelje) in notranje aplikacije (za zaposlene SRRS). Celoten projekt bo izveden v fazah, kot je podrobno opisano v »Tehnični specifikaciji« (poglavje IV. tega dokumenta).
Interne Kennung: 4300-1/2026-SRRS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 554721
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 4300-1/2026-SRRS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 554721