2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi aktualizacji danych w ODGiK oraz danych branżowych GAZ-SYSTEM S.A. w standardzie V-Mapa dla gazociągów Tł. Rembelszczyzna - Głowina
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia są usługi aktualizacji danych w ODGiK oraz danych branżowych GAZ-SYSTEM S.A. w standardzie V-Mapa dla gazociągów Tł. Rembelszczyzna - Głowina.
Interne Kennung: ZP/2025/09/099/REM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są usługi aktualizacji danych w ODGiK oraz danych branżowych GAZ-SYSTEM S.A. w standardzie V-Mapa dla gazociągów Tł. Rembelszczyzna - Głowina. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Wzór umowy wraz z załącznikami.
Interne Kennung: ZP/2025/09/0099/REM
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy