640593-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Wydziału Geologii Część 1. Zakup mikroskopu polaryzacyjnego - 1 szt. Część 2. Zakup mikroskopów stereoskopowych - 7 szt. Część 3. Zakup wirówki laboratoryjnej - 1 szt. Część 4. Zakup przyrządu wielofunkcyjnego CX-461 - 3 szt.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Wydziału Geologii Część 1. Zakup mikroskopu polaryzacyjnego - 1 szt. Część 2. Zakup mikroskopów stereoskopowych - 7 szt. Część 3. Zakup wirówki laboratoryjnej - 1 szt. Część 4. Zakup przyrządu wielofunkcyjnego CX-461 - 3 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Wydziału Geologii Część 1. Zakup mikroskopu polaryzacyjnego wraz z dedykowaną kamerę cyfrową i specjalistycznym oprogramowaniem – 1 szt. Część 2. Zakup mikroskopu stereoskopowego z oświetleniem LED oraz dodatkowym obiektywem pomocniczym – 7 szt. Część 3. Zakup wirówki laboratoryjnej do separacji minerałów ciężkich – 1 szt. Część 4. Zakup przyrządu wielofunkcyjnego CX-461 – 3 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ” 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia i dostawy przedmiotu zamówienia znajdują się w art 3 SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/280/2026/WG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. 2. W przypadku, gdy Wykonawca składa więcej niż jedną ofertę samodzielnie lub wspólnie z innymi Wykonawcami, oferty takiego Wykonawcy zostaną odrzucone. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postepowaniu. 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia. 5. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą (art.139 ust.1 ustawy) tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 6. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień dot. treści SWZ nie później niż na 6 dni przed upływem terminu składania ofert pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął nie później niż na 14 dni przed upływem terminu składania ofert. 7. Złożenie interaktywnego formularza ofertowego z Platformy eZamówienia nie stanowi złożenia oferty zgodnie z wymogami SWZ. Wykonawca musi złożyć formularz ofertowy będący załącznikiem nr 2 do SWZ. 8. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części postępowania: jedna oferta na jedną część. W przypadku złożenia większej liczby ofert na pojedynczą część, wszystkie oferty Wykonawcy w tej części zostaną odrzucone. 9. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 10. Ofertę oraz inne dokumenty wymagane w postępowaniu sporządza się w formie elektronicznej, podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 11. Ceną oferty jest cena brutto zawarta w Formularzu oferty. 12. Szczegółowy opis wszystkich askpektów procedury znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz załącznikami.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38510000 Mikroskope, 38634000 Optische Mikroskope, 38515100 Polarisationsmikroskope, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup mikroskopu polaryzacyjnego wraz z dedykowaną kamerę cyfrową i specjalistycznym oprogramowaniem – 1 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup mikroskopu polaryzacyjnego wraz z dedykowaną kamerę cyfrową i specjalistycznym oprogramowaniem – 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ”
Interne Kennung: POUZ/361/280/2026/WG_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 38515100 Polarisationsmikroskope
Los: LOT-0002
Titel: Zakup mikroskopu stereoskopowego z oświetleniem LED oraz dodatkowym obiektywem pomocniczym – 7 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup mikroskopu stereoskopowego z oświetleniem LED oraz dodatkowym obiektywem pomocniczym – 7 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ”
Interne Kennung: POUZ/361/280/2026/WG_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 38634000 Optische Mikroskope
Los: LOT-0003
Titel: Zakup wirówki laboratoryjnej do separacji minerałów ciężkich – 1 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup wirówki laboratoryjnej do separacji minerałów ciężkich – 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ"
Interne Kennung: POUZ/361/280/2026/WG_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Zakup przyrządu wielofunkcyjnego CX-461 – 3 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup przyrządu wielofunkcyjnego CX-461 – 3 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ"
Interne Kennung: POUZ/361/280/2026/WG_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen