2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servery a diskové pole Hradecká - II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka HW a SW komponent výpočetní infrastruktury datacentra Hradecká. Na tuto infrastrukturu budou následně převedeny všechny stávající aplikace potřebné pro provoz Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje. Vlastní migrace není součástí této veřejné zakázky, ale výběr nabízených komponent musí vytvořit předpoklady pro bezproblémový převod všech aplikací a služeb. Stručný popis stávajícího řešení je uveden v Technické specifikaci předmětu veřejné zakázky – viz příloha č. 3 ZD, v níž jsou stanoveny minimální požadavky na plnění poskytované dodavatelem.
Interne Kennung: 16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001