See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bfvk Zrt. Takarítás 2024-2025
Beschreibung: Az ajánlatkérő tulajdonában, vagyonkezelésben és üzemeltetésében álló ingatlanok takarítása 2024-2025-ben. A műszaki leírásban általánosan meghatározott napi-heti-havi takarítási feladatok ellátása a műszaki leírás szerinti ingatlanok tekintetében. A nagytakarítási és havaria takarítási feladatok egyedi megrendelések alapján.
Interne Kennung: EKR000851932024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az ajánlatkérő tulajdonában, vagyonkezelésben és üzemeltetésében álló ingatlanok takarítása 2024-2025-ben. A műszaki leírásban általánosan meghatározott napi-heti-havi takarítási feladatok ellátása a műszaki leírás szerinti ingatlanok tekintetében. A nagytakarítási és havaria takarítási feladatok egyedi megrendelések alapján. Ingatlanok (db) / Összesen terület / Összesen kapacitás 2 db saját ingatlan / 1905 m2 / 286 óra/hó 10 db fővárosi ingatlan / 21259 m2 / 1500 óra/hó összesen 12 db ingatlan / 23164 m2 / 1786 óra/hó
Interne Kennung: EKR000851932024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
Menge: 23 164 Quadratmeter