640628-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – Dostawa pojazdu specjalistycznego z odzyskiem wody do czyszczenia kanalizacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdu specjalistycznego z odzyskiem wody do czyszczenia kanalizacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego samochodu specjalistycznego (ciśnieniowo-ssącego) z systemem odzysku wody, do czyszczenia kanalizacji. 2. Specyfikacja techniczna samochodu w SWZ oraz projekcie umowy. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na okres 36 miesięcy na kompletny pojazd oraz pakiet serwisowy na okres 36 miesięcy, obejmujący bezpłatny okres obsługi na podwozie, silnik i zabudowę.
Interne Kennung: ZP4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück
640628-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP4/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece